Náramek s Růženínem a Andským Opálem

Jemné korálky Růženínu jsou navlečeny na šedé šňůrce z hedvábí po stranách ozdobeny stříbrnými korálky Ag925 vel. 3mm. Ve středu náramku je umístěn korálek z Andského Opálu. 

Náramek má univerzální velikost a pomocí posuvného korálku se snadno přizpůsobí zápěstí o velikosti 14 - 20 cm. 

Růženín je kámen lásky, čistí a otevírá srdce na všech úrovních, s jeho pomocí se začnete mít rádi, otevírá dveře sebelásce, hojí bolavé srdce a citová zklamání, výborně poslouží v době traumat a krizí, v existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii, posiluje empatii a citlivost, přivede vám do života lásku a nové vztahy, vede k odpuštění sobě samému, je nejdůležitějším kamenem pro srdeční čakru. 

Andský Opál je kamenem srdečnosti a přívětivosti. Léčí srdce. Rozpouští zábrany, stud a ostýchavost. Podporuje náklonnost, velkorysost a vcítění se do druhých. Činní svého majitele přívětivějším a otevřeným v myšlení i jednání. Učí nesobeckému jednání, lásce a nenásilí. Vnáší do našeho života pocit lehkosti. Pomáhá zapomenout na naše starosti a vyjádřit sami sebe více otevřeně. Uzdravuje přílišné emoce. Rozpouští staré, již překonané vzorce chování a pomáhá nám vyvářet nové myšlenky a koncepty. Je kamenem naděje, velkého úspěchu a pro věrné milence též kamenem lásky.

Zvolte si variantu:

Cena od 460,00 Kč