Náramek půlnoční záře

Výprodej

Oválný korálek Měsíčního kamene spolu s dvěma fasetovanými korálky z kamene Lapis Lazuli na sytě modré šnůrce z hedvábí. Mezi korálky a po stranách jsou umístěny pozlacené korálky ze stříbra Ag925.

Náramek má díky posuvnému zapánání univerzální velikost, která běžně sedí zápěstí o velikosti 14 - 20cm.

Zvolte si variantu:

Cena od 290,00 Kč 390,00 Kč

Měsíční kámen je kámen ženy a matky. Podporuje všechny ženské vlastnosti a pomáhá i s nemocemi, ke kterým mají ženy sklony. Měsíční kámen je ochráncem mateřství a také ženských vlastností jako je nesobecká láska, jemnost a také ženská intuice. Klidní rozbouřenou mysl a agresivitu nejen u žen, ale také u egoistických mužů, kteří v sobě objeví ženskou stránku osobnosti plnou čistého klidného citu.

Lapis Lazuli je výborný pro meditace, přináší klid, působí proti depresi, rychle odstraňuje stres a přináší hluboký klid a mír. Ochranný kámen, především pro děti. Dodává odvahu, zvyšuje psychické vědomí. Přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.