Milujeme Hand Made tvorbu

Ahoj. Jsme přátelé, spolupracovníci a bývalí manželé. Již nás sice nespojuje snubní prsten, ale přátelství a láska k tvorbě šperků a ručním pracem zůstala. Žijeme v srdci Beskyd, ve Valašském Meziříčí a s láskou pro vás tvoříme jedinečné, jemné a energetické šperky z těch nejkvalitnějších materiálů.Veronika

K tvoření a ručním pracem jsem měla blízko od dětství, kdy jsem si jako malá ráda malovala a vyráběla všechno možné i nemožné. Nejlépe pro někoho :) . To mě vždy těšilo a dělalo radost. 

Podobně to bylo i se zrodem značky Verunique. Na začátku byla touha. Touha pomoci a vidět smysl v tom, co dělám. První náramky byly vytvořeny s čistým srdcem a byly věnovány na dobročinný bazárek. Lidé si je mohli koupit za cenu, kterou si sami zvolili a veškerý výtěžek z akce pak putoval na pomoc dvěma handicapovaným dětem. To byl začátek. Těšilo mě, že se mé náramky lidem líbí. Postupně jsem začala zjišťovat, že mě výroba šperků a vše okolo - od výběru a nákupu materiálu, po návrhy, focení a samotný prodej vám, zákazníkům na designových trzích, činí šťastnou. Mám radost z každého jednoho vyrobeného kusu, naplňuje mě osobní i virtuální kontakt s vámi zákazníky a vždy mě velmi potěší zpětná vazba. A tak to začalo...


Marcel

Stejně jako Veronika, i já mám rád od malička ruční práci. Ještě za dob časopisu ABC (pamětníci možná pamatují) jsem modeloval letadýlka a auta z papíru.  

Moje hlavní činnost spočívá v samotné výrobě. Veronika udělá návrh, doručí mi materiál, a já vyrábím. Stejně tak mě baví i živý kontakt se zákazníky na designových trzích.