K tvoření a ručním pracem jsem měla blízko od dětství, kdy jsem si jako malá ráda malovala a vyráběla všechno možné i nemožné. Nejlépe pro někoho :) . To mě vždy těšilo a dělalo radost. 

Podobně to bylo i se zrodem značky Verunique. Na začátku byla touha. Touha pomoci a vidět smysl v tom, co dělám. První náramky byly vytvořeny s čistým srdcem a byly věnovány na dobročinný bazárek. Lidé si je mohli koupit za cenu, kterou si sami zvolili a veškerý výtěžek z akce pak putoval na pomoc dvěma handicapovaným dětem. To byl začátek. Těšilo mě, že se mé náramky lidem líbí. Postupně jsem začala zjišťovat, že mě výroba šperků a vše okolo - od výběru a nákupu materiálu, po návrhy, focení a samotný prodej vám, zákazníkům na designových trzích, činí šťastnou. Mám radost z každého jednoho vyrobeného kusu, naplňuje mě osobní i virtuální kontakt s vámi zákazníky a vždy mě velmi potěší zpětná vazba. A tak to začalo v roce 2019.

Nyní se píše rok 2023 a posunula jsem se dále. Práce doma mi začala pomalu přerůstat přes hlavu a proto jsem se rozhodla posunout svůj projekt dále. Od září 2022 jsem přesunula práci z domu  do pronajatého prostoru, kde se nyní nachází naše chráněna dílna a zaměstnala velmi šikovnou mladou slečnu Miriam. 

S radostí a láskou, se pro vás naše zákazníky, společně s Miriam snažíme vytvářet jedinečné a orginální energetické šperky a těší nás každá objednávka a zpětná vazba od vás. Vedle naší dílny se nachází malý obchůdek "Čajokrásno" a milý pan majitel a prodavač v jedné osobě, Marek, se stal našim spolupracovníkem. Vyřizuje, balí a odesílá vaše objednávky. 

V letošním roce bychom rádi obohatili naši nabídku o náhrdelníky a minerální prstýnky.  Budeme se těšit na vaše objednávky nebo osobní setkání na designových trzích.